صحبتهای جنجالی شهردار سلماس در جمع خبرنگاران

۳.۶
(۵)

به گزارش اورمیه خبرلری به نقل از سلماس نیوز قهرمان نصیری، شهردار سلماس در جمع خبرنگاران گفت:

تمام این سوال ها و استیضاح ها بازی سیاسی و انتخاباتی است چرا که وقتی ۵ نفر از اعضای شورا می روند در فلان خانه و با فلان کس جلسه برگزار می کنند و نتیجه آن جلسه استیضاح می شود یعنی شورا استقلال ندارد

فشارهای زیادی به شهرداری وارد شد که شهرداری اعلام کند فلان اعتبار را #نماینده آورده است و آسفالت انجام شده را نماینده باعثش شده است اما من چگونه میتوانستم زحمت کارکنان شهرداری را فدای نماینده کنم و وارد بازی انتخاباتی بشوم؟

در این مدت از هیچ کس به جز مردم دستور نگرفتم

وقتی شهرداری سلماس از طریق مزایده ساختمان مخابرات را خریداری کرده است و نماینده هیچ نقشی در این کار نداشته است چگونه میگفتم که این ساختمان را نماینده برای شهرداری خرید؟

بار دیگر می گویم نماینده هیچ نقشی در آسفالت ریزی معابر نداشته است.

نصیری در پاسخ به خبرنگار سلماس نیوز در خصوص اینکه رئیس شورا مدعی شده بود که ۱۰ میلیارد از اعتبارات ملی توسط نماینده به شهرداری تعلق یافته است گفت:حتی یک ریال در سال ۹۸ به شهرداری واریز نشده است و ۵ میلیارد در کمیته برنامه ریزی برای شهرداری سلماس تصویب شده است که نماینده ۲ میلیارد آن را به جهاد استان دادند.

در خصوص جذب اعتباز از سازمان برنامه و بودجه نماینده فقط دستور مساعدت به شهرداری سلماس را از آقای نوبخت اخذ کرده بودند که حتی مبلغی هم مشخص نشده بود با پیگیری های شخص بنده این کار انجام شد.

نماینده مدعی شده بودند که شهرداری سلماس اعتبار آسفالت را به کارگران شهرداری داده است اما در کمال تاسف هر کسی که ذره ای با امورات اداری آشنایی دارد این حرف را به زبان نمی آورد مگر می شود پول آسفالت به کارگران داد و اصلا هر بودجه ای ردیف خاص خود را دارد و نمیتوان در جای دیگری صرف کرد./سلماس نیوز

چقدر این خبر برای شما کاربرد داشت؟

لطفا از طریق ستاره به این خبر امتیاز بدید.

متوسط امتیازات: ۳.۶ / ۵. تعداد امتیازات: ۵

تاحالا کسی امتیازی نداده شما اولین باشید!

پاسخ به دیدگاه:

دیدگاه خود را وارد کنید
نام: