♦️امسال برای یک هزار راننده سرویس مدارس شهر ارومیه کارت شناسایی صادر شد

۳
(۲)

?معاون نظارت سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری ارومیه گفت: امسال با آغاز سال تحصیلی جدید برای یک هزار راننده سرویس مدارس شهر ارومیه برچسب و کارت شناسایی صادر شد.

? به گزارش مدیریت ارتباطات و اموربین الملل شهرداری ارومیه؛ فخرالدین معصوم زاده با بیان اینکه امسال سرویس های مدارس شهر با سامانه سپند (سامانه پایش ناوگان دانش آموزی) ساماندهی شدند اظهار کرد: امسال شرکت ها و رانندگان سرویس مدارس در سامانه سپند از طریق دفاتر پیش خوان دولت ثبت نام و پس از بررسی و تایید توسط سازمان تاکسیرانی برای آنها برچسب مخصوص شناسایی صادرشد.

وی افزود: بررسی صلاحیت رانندگان سرویس مدارس و وضعیت فنی خودروهای سرویس از ویژگی های سامانه سپند است.

معصوم زاده با اعلام اینکه در حدود یک هزارو ۸۷۷ راننده خودرو تاکسی و شخصی در سامانه سپند (سامانه پایش ناوگان دانش آموزی) برای در خواست سرویس مدارس ثبت نام کردند، عنوان کرد: از این تعداد برای یک هزار راننده برچسب و کارت شناسایی صادر شد و مابقی نیز در حال تایید جهت صدور کارت است .

وی بیان کرد: از این هفته ساماندهی خودروها به عنوان سرویس مدارس که بدون ثبت نام در سامانه سپند و از طرف اولیا ء مدارس فعالیت دارند از طریق پلیس راهور آغاز می شود.

معاون نظارت سازمان حمل و نقل و بار و مسافر شهرداری ارومیه با بیان اینکه با سرویس مدارسی که بیش از ظرفیت سرنشین دارند اعمال قانون می شود، گفت: سرویس مدارس باید تنها ۴ دانش آموز شامل یک نفر سرنشین جلو و سه سرنشین عقب داشته باشد و پلیس راهنمایی و رانندگی با هر اضافه سرنشین در سرویس مدارس برخورد قانونی می کند.

وی خاطر نشان کرد: به صورت گسترده و با نظارت بیشتر بر نحوه کار سرویس مدارس رسیدگی می شود./عکس آرشیوی

چقدر این خبر برای شما کاربرد داشت؟

لطفا از طریق ستاره به این خبر امتیاز بدید.

متوسط امتیازات: ۳ / ۵. تعداد امتیازات: ۲

تاحالا کسی امتیازی نداده شما اولین باشید!

پاسخ به دیدگاه:

دیدگاه خود را وارد کنید
نام: